dubai


دیدنیهای دبی


دبی به خاطر نزدیکی به ایران و امکانات پیشرفته ای که دارد، یکی از اولین مقاصد سفر خارجی هر ایرانی به حساب می آید. شهری که گشت و گذار در آن برای شما هزینه زیادی نخواهد داشت اما کیفیت بالا و هیجان زیادی دارد. اگر قرار است راهی دبی شوید، پیشنهاد می کنیم تمام وقتتان را به بازارگردی اختصاص ندهید. سرزمین شیوخ خلیج فارس دیدنی های دیگری هم دارد که وقت گذاشتن برای آنها سفر شما را متفاوت خواهد کرد.
 دبی سرزمین طبیعت گردی نیست. اگر صحراهای این شهر را فاکتور بگیریم، این شهر هیچ جاذبه طبیعی برای گردشگران نخواهد داشت. با این حال جای خالی طبیعت را دست سازه های بشری و جذابیت های مدرن دبی پر می کند. دبی بهترین گزینه مسافرانی است که می خواهند یک سفر نزدیک، کم هزینه، لوکس و پر از تجربه های مدرن را تجربه کنند.
در سفر به دبی گزینه های لوکس یا هیجان انگیز زیادی برای گشت و گذار دارید. از تجربه های آبی گرفته تا صحرایی و شکم گردی هایی که کمتر تجربه شان کرده اید!
از جمله مکانهای دیدنی دبی می توان به خور دبی ، سفرهای بیابانی ، پیست اسکی ، موزه ، پارک آبی ، مسجد جمیرا ، زیر دریایی ، دلفیناریوم و سرزمین عجایب اشاره کرد.
 

 
تعداد بازدید مطلب : 2377
تاریخ ایجاد:1395/02/16,23:32| آخرین تاریخ ویرایش:1395/03/23,11:40|
برچسب ها
<<کلیه حقوق این سایت محفوظ است>>